Jezdecká škola Brno

Jezdecká škola Podskalní mlýn nabízí nejen výuku jízdy, ale i jednorázové, zážitkové svezení na poníku a velkém koni. Pravidelné jízdy i pouhé návštěvy jsou pro děti i dospělé ideálně stráveným časem v přírodě a se zvířaty. Samotná jízda na koni je v mnoha ohledech velmi přínosná. Pobyt na čerstvém vzduchu, pravidelný pohyb, rehabilitace, nezapomenutelné zážitky nebo nové poznatky ze života těchto krásných a ušlechtilých zvířat.

Pro pokročilejší jezdce nabízíme skokový nebo drezurní trénink, s následnou možností přípravy na Zkoušku základního výcviku jezdce.

Naše svěřence učíme, jak se o koníka postarat, jak jej očistit, nauzdit, osedlat, čím ho nakrmit a jak by se o něj mělo správně starat. Děti si u nás také osvojí odpovědnost za druhé, pochopí, že kůň je zvíře a jako takové je na nás lidech závislý. Čeká na náš příchod a každodenní péči, nepostará se o sebe sám, ale naši lásku nám stokrát oplatí…

Naši koníci jsou nejen moc hodní a vychovaní, ale také se dokonale hodí k výuce dětí i dospělých. Nabízíme kvalitní lekce s kvalifikovanými cvičitelkami, které Vám s úsměvem na rtech předají maximum svých dovedností a zkušeností s koňmi a budou vždy připraveny zodpovědět Vám veškeré otázky.

Výuka jízdy probíhá individuálně, a to vždy jeden jezdec, jeden kůň a jeden cvičitel. Díky tomu je zaručeno, že cvičitel se svému svěřenci věnuje na sto procent.

Proč právě k nám?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jezdecká škola Podskalní mlýn funguje pod záštitou dvojnásobné mistryně České republiky v drezuře a držitelky mnoha jezdeckých ocenění Lucie Urbanové (Soustružníkové), která vede dozor nad všemi lekcemi. Proto si můžete být jisti, že Vám nebo Vašim dětem bude zaručen skutečně profesionální a individuální přístup.

Nárazové svezení dětí je možné i ve skupině. Je však limitováno počtem dětí (maximálně tři) v jedné výcvikové hodině.

A nepřízeň počasí? Ta nás nerozhází, protože ani déšť není překážkou pro jízdu na koni. Lekce u nás totiž mohou probíhat v kryté a osvětlené hale, což nám umožňuje trénovat i v zimě a Vám tak poskytnout maximální servis.

Na koni si u nás můžete vyjet i do přírody a z koňského sedla si užít ten nejkrásnější pohled na svět. Obklopeni zelení strávíte nezapomenutelné chvíle s našimi koníky, kteří se stanou těmi nejlepšími průvodci po okolí Bobravy.

Nabízíme také dárkové poukazy – skvělý dárek k narozeninám, výročí, životnímu jubileu, k Vánocům nebo jen tak pro radost Vašich blízkých.

Činnost klubu PM Brno je finančně podporována Statutárním městem Brnem.

 

Bližší informace a objednávky na tel. čísle + 420 777 447 015

Chcete u nás pořádat akci?
Novinky
a události